Platební metody

Vyzkoušejte zdarma

Platební metody

Pro úhradu našich služeb nabízíme různé způsoby platby - bankovní převod, online platební karty a PayPal.

Možnosti platby

Bankovní převod v ČR - klasický převod na náš bankovní účet vedený u ČSOB v ČR, pouze měna CZK, převod trvá 1-2 pracovní dny a proto je tato platební metoda povolena pouze při převodu peněz na kredit v ExplosionApp.com. Bankovním převodem není možné uhradit přímé spuštění soutěže.

Platební karta - on-line platba pomocí vaší platební/debetní karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), doba zpracování je cca 10 minut, využíváme ověřeného a plně zabezpečeného platebního systému ČSOB – PaySec.

PayPal.com - platba z peněženky PayPal.com, způsob vhodný zejména pro platby ze zahraničí, doba zpracování je cca 10 minut.

Uhradit z kreditu – platba z přednabitého účtu na ExplosionApp.com, kredit na tomto účtu můžete dobít jakoukoliv z výše uvedených metod a následně využívat pro platbu všech soutěží.

Pro přímou platbu vytvořené soutěže je povolena Platba kartou, přes PayPal a Úhradou z kreditu. Pokud chcete využít platbu převodem, nechte si nejprve vypočítat přesnou cenu aplikace na vámi požadované období, následně si přes ikonu „Dobít kredit“ nabijte váš účet u ExplosionApp.com na tuto přesnou částku a jako platební metodu zvolte „Bankovní převod“. Po připsání částky na náš účet – obvykle během 2 dnů - bude váš kredit navýšen a následně můžete soutěž ihned spustit přes ikonu „Uhradit z kreditu“.

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK2/WWW/explosionapp.com/www/system/sys_connect.php on line 3

Varování!

Máte jakýkoli dotaz?
Neváhejte nám napsat a my vám odpovíme ihned, jakmile to bude možné.