Výhody

Vyzkoušejte zdarma
benefit1

Získejte nové fanoušky


Soutěžní aplikace jsou navrženy tak, aby pro vás maximalizovaly potenciál sociální sítě Facebook. Můžete tak významně podpořit růst vaší základny fanoušků a zapojení těch stávajících.

benefit2

Snadná tvorba soutěží


Již nepotřebujete grafika, kodéra, programátora ani právníka. S ExplosionApp máte facebookovou soutěž rychle a za zlomek nákladů. Vytvořili jsme pro vás intuitivní systém, ve kterém si zcela každý člověk zvládne vytvořit vlastní soutěž na Facebooku

benefit3

Dle podmínek FB


Naše soutěže jsou v souladu s Podmínkami a zásadami služby Facebook. Nemusíte se tedy obávat žádného postihu ani smazání účtu. Neustále sledujeme změny v pravidlech, které společnost FB provádí, abychom vám zajistili správnost a funkčnost vašich soutěží.

benefit4

Legislativní správnost


Investovali jsme peníze do právnických agentur za vás, abychom vás chránili a vy tak měli jistotu, že děláte soutěže správně.

benefit5

Statistiky a sběr kontaktů


Statistiky: Z nasbíraných odpovědí si můžete kdykoliv v průběhu i po skončení soutěže si můžete vygenerovat statistiky s grafy a udělat si komplexní analýzu veškerých odpovědíKontakty: Pro váš direct marketing - kdykoliv v průběhu i po skončení soutěže si vygenerujete CSV a zakomponujete nové kontakty do své interní databáze)

benefit6

Virální marketing


Soutěže jsou navrženy tak, aby pro soutěžící bylo snadné je sdílet. Mezi lidmi na sociální síti se tak vytváří „šum“ kolem vaší firmy.

benefit7

Mějte vše pod kontrolou


Přidejte si lidi z marketingového oddělení do podúčtu a mějte 100% kontrolu nad všemi vytvořenými soutěžemi. Ať jsou na dovolené nebo jinde, jejich práci můžete delegovat na někoho jiného.

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK2/WWW/explosionapp.com/www/system/sys_connect.php on line 3

Varování!

Máte jakýkoli dotaz?
Neváhejte nám napsat a my vám odpovíme ihned, jakmile to bude možné.