O nás

Vyzkoušejte zdarma

O nás

ExplosionApp je profesionální marketingový nástroj pro všechny, kteří si chtějí spustit soutěžní aplikaci na Facebooku. Umožňuje uživatelům bez jakýchkoliv technických znalostí vytvořit profesionálně vypadající Facebookové soutěže a využít tak marketingového potenciálu této sociální sítě.

Sídlo společnostiKontakt
ExplosionApp s.r.o.info@explosionapp.com
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
IČ: 01778153

Pro média

Rozhraní ExplosionApp.com obsahuje šablony pro pořádání různých typů soutěží na Facebooku. Společným rysem všech soutěží je zaměření na navýšení fanoušků na firemních FB stránkách a legální sběr kontaktních informací o hlasujících, které je následně možné použít i pro další marketingové aktivity pořadatele. Všechny soutěže využívají virality, čímž je docíleno snadného předávání informací o soutěži mezi přáteli hlasujících. Tato vlastnost šetří pořadateli náklady na podporu soutěže, kterou doporučujeme udělat např. přes PPC reklamu na FB v závislosti na počtu fanoušků.
Kdykoliv v průběhu soutěže, a zejména pak po jejím ukončení, je v administraci účtu k dispozici soubor se získanými daty ze soutěží. Z těch si pak pořadatel vylosuje výherce. K dispozici je také kompletní statistika hlasování.

ExplosionApp.com je především určen pro marketingové agentury a poradce, kteří svým zákazníkům - firmám - poskytují správu FB stránek a soutěže využijí pro rozvoj stránky, propagaci společnosti či jejich produktů. Rozhraní mohou využít však také firmy, které chtějí podpořit vlastní FB prezentaci soutěží.

Hlavními výhodami ExplosionApp.com je velmi snadné vytvoření soutěže, rychlé nasazení a legálně získané kontakty na hlasující pro další využití pořadatelem. Díky integrované legislativě soutěží, souladu s pravidly Facebooku a podrobnými statistikami o průběhu soutěže, se ExplosionApp.com stává dostupným profesionálním řešením k pořádání soutěží na firemních FB stránkách.

Logo ke stažení

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK2/WWW/explosionapp.com/www/system/sys_connect.php on line 3

Varování!

Máte jakýkoli dotaz?
Neváhejte nám napsat a my vám odpovíme ihned, jakmile to bude možné.